0 Список порівняння
0 Обрані товари
0

Про нас

  Нашою міссією є сворення розвиток та підтримка соціальних цінностей вирішення локальних соціальних і економічних проблем територіальних громад Наш проект являє собою ефективний механізм для досягнення соціальної мети поєднує в собі безліч моделей традиційного бізнесу спрямованого на інновативну, суттєву та позитивну зміну у суспільстві за рахунок доходів, що отримуються від власної діяльності.

  Часи змінюються. І останні роки показали, що запити Українських споживачів  продукції змінилися в бік не тільки суворої оцінки якості, але також вивчення і аналіз маркетинг плану мережевої компанії, її надійності та стабільності, гарантованою швидкою доставкою товару, обслуговування клієнта і передові технології виробництва , що дозволяють створювати прийнятну цінову політику і конкурентну новизну продукту. Також швидкому поширенню послуг компанії сприяють достовірні результати позитивного впливу продукту у відновленні і поліпшенні стану здоров'я і краси, професійні консультації та етичність ринкових відносин.

Untitled Diagram.png

  Підписана вами угода на реєстрацію з  UNITY це ваша згода на надання вам персональних бонусів (персональних знижок) і використання ваших персональних даних в інформаційній системі компанії. Після реєстрації вашої угоди на надання вам бонусів (персональних знижок) і використання в інформаційній системі компанії, ви зможете купувати продукцію, вказуючи при покупці свій номер угоди. У зв'язку з виходом UNITY за межі території України і наявністю дозволених регіональних націнок вводиться бальна система, на підставі якої відбувається розрахунок ваших бонусів (персональних знижок) після закінчення календарного місяця. Бонуси (персональні знижки) розраховуються на підставі викупленого товарного обсягу на будь-яких складах компанії протягом календарного місяця. Після розрахунку бонус (персональна знижка) нараховуються на ваш особистий рахунок в системі. Якщо закупок зроблено менше ніж на 500 гривень в календарному місяці, то знижка за залучених вами партнерів вам не нараховується. Якщо закупка товару не проводилася, то в розрахунковому місяці номер даної угоди не бере участі і в розрахунок структури не потрапляє.

Всі нараховані бонуси (персональні знижки) діють і виплачуються кожного 15 числа наступного місяця.

Бонуси (персональні знижки) нараховуються від різниці між закупівельною та роздрібною ціною. Приклад: ви придбали товару вартістю 1000 гр. закупівельна вартість товару становить 800 гр. різниця становить 200 гр. Ваша знижка становить 10% = 20 гр.

Відповідно до маркетинг-плану Unity існує чотири види бонусів (персональних знижок), що розраховуються за різними правилами:

1. Бонус (персональна знижка) за особисті закупки (ОЗ)

Підсумовуються всі бали з покупок, зроблених на один (персональний) номер, на всіх дилерських центрах компанії протягом одного календарного місяця і виплачується 10% з різниці між закупівельною ціною компанії та ціни продажу.

2. Бонус (персональна знижка) за особисті закупки (ОЗ) партнерів (постійних споживачів) першого рівня

З усіх партнерів (постійних споживачів), які вказали вас в угоді як «наставника», вам нараховується бонус у розмірі 9% з різниці між закупівельною ціною компанії та ціни продажу, зробленого цими покупцями.

Якщо ваш партнер першого рівня закрив кваліфікацію «Менеджер» (ОЗ = 1000 гривень), а ви залишилися на колишній позиції ( «Незалежний партнер»), то бонус (персональна знижка) за його особистий обсяг вам не розраховується.

3. Бонус (персональна знижка) за груповий обсяг (ГО)

Бонус починає виплачуватися замість бонуса №2 тільки тим, хто в один з розрахункових місяців виконав ОЗ 1000 і понад гривень. Бонус (персональна знижка) розраховується у вигляді відсотка за ОЗ нижчестоячих споживачів з кожного покоління згідно з таблицею:

 • З 1-го покоління                     9%

 • З 2-го покоління                     8%

 • З 3-го покоління                     7% 

 • З 4-го покоління                     6% 

 • З 5-го покоління                     5%

4. Бонус (персональна знижка) за керівництво стру Ваш груповий обсяг (ГО) підраховується шляхом додавання всіх ОЗ партнерів (споживачів) вашої структури (споживачів,  що прийшли по вашим рекомендаціям, тих, кого привели вони, і так далі). Залежно від ГО вам присвоюється статус, і ви отримуєте відповідний відсоток за керівництво структурою з усіх ваших нижчестоящих організацій.

статус

Груповий обсяг (обсяг всієї нижчестоящої структури)

Бонус за керівництво структурою

 • «Менеджер»  ОЗ 1000 гр                      0%

 • «Старший менеджер» 30 000              3%

 • «Лідер»      100 000                                 5%

 • «Координатор»  300 000                       7%

 • «Старший координатор» 700 000       9%

 • «Директор»   1 000 000                        10%

Ми завжди раді спілкуванню з нашими клієнтами. Якщо у вас є якісь побажання, пропозиції, зауваження, що стосуються роботи нашого Інтернет-магазину - пишіть нам, і ми з вдячністю приймемо вашу думку до уваги:

Електронна пошта: sale@unitygroup.com.ua