0 Список порівняння
0 Обрані товари
0
09:40:12 - 19.09.2020
23:54:35 - 17.09.2020

Google представила Pixel 2, ноутбук Pixelbook і нові версії Google Home

Google представила Pixel 2, ноутбук Pixelbook і нові версії Google Home
Компанія Google представила друге покоління власних смартфонів: Pixel 2 і Pixel 2 XL, ноутбук Pixelbook і розповіла про інших розробках. Про пристроях і сервісах представники компанії розповіли в рамках презентації нових пристроїв і сервісів, пряма трансляція заходу доступна на YouTube.
Сімейство мобільних пристроїв Pixel було вперше представлено в минулому році. Тоді Google офіційно представила перші телефони власної розробки Pixel і Pixel XL. Окрему увагу розробники приділили камері - за оцінкою DxOMark, основна камера Pixel перевершувала за якістю камери всіх інших випускалися на той момент смартфонів.
Основна 12-мегапіксельна камера з оптичною стабілізацією, за твердженням представників Google (і за оцінкою DxOMark), знову є кращою серед смартфонів. При зйомці відео смартфон одночасно використовує цифрову і оптичну стабілізацію - такий режим представники Google назвали «сплавлення» (fuse mode). При цьому фотографії та відеозаписи автоматично зберігаються в безлімітному (для власників Pixel) хмарному сховище Google Photos.


Pixel 2 доступний за ціною в 649 доларів, а XL-версія коштує 849 доларів, телефони доступні за все в шести країнах: Австралія, Великобританія, Німеччина, Індія, Канада, США, пізніше з'являться і в інших країнах, але про можливі продажі в Росії нічого не повідомляється.
Разом з телефоном пропонується використовувати Pixel Buds - це нові бездротові навушники з сенсорним управлінням (в правому навушнику), які працюють в парі з Pixel 2. Крім прослуховування музики навушники дозволяють також користуватися Google Assistant і працюють в якості двостороннього перекладача усного мовлення на льоту. Навушники будуть продаватися за ціною в 159 доларів.
Крім нового покоління смартфонів Google також розповіла про інші розробках, в тому числі представила нові версії Google Home і розповіла про їхні можливості. Тепер Google Home вміє знаходити смартфон, показує господарям відеопотік з камер Nest за запитом з конкретної точки будинку, вміє передавати голосові повідомлення в режимі мовлення на весь будинок і підтримує інші нові функції.
У комплекті з ноутбуком пропонується використовувати Pixelbook Pen - допоміжний інструмент у вигляді ручки, який серед іншого взаємодіє з Google Assistant і використовує технології машинного навчання для розпізнавання рукописного введення. Ручка буде коштувати 99 доларів, а ноутбук від 999 доларів.
23:54:36 - 17.09.2020
Повернення до списку